Nowatorskie projekty domów drewnianych

Odszukaj specjalistów, którzy sporządzą projekty domów drewnianych całorocznych

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna technologia powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Ludzie chętnie decydują się na wybudowanie takich domów, ponieważ posiadają one wiele atutów. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne zyskują coraz większe grono fanów. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim prefabrykatom gwarantują funkcjonalność identyczną jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – zaufaj najlepszym specjalistom

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z organicznych komponentów, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można budować również w zimie, bo całość prac realizowana jest z pominięciem schnięcia tynków. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]