Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Poznaj ofertę producenta okien drewnianych

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle wytworne i funkcjonalne. Pasują do każdego obiektu – od zabytkowych nieruchomości po futurystyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co stanowi o ich popularności?

Producent okien drewnianych – okna bardzo estetycznie

Współcześnie okna drewniane są wytwarzane przy użyciu innowacyjnych technologii, dzięki czemu gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a utrzymanie czystości jest szybkie. Okna drewniane wyglądają niezwykle estetycznie, posiadają lśniącą powierzchnię, najlepszej jakości okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i typów zagranicznych (meranti). Organiczne tworzywa w połączeniu z teraźniejszymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako element organiczny

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort. Organiczne drewno posłuży przez długi czas, ponieważ można poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy również trwałe schody, idealne do stuletnich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy renowacji lokali mieszkalnych – to element organiczny i absolutnie nieszkodliwy dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać wysokogatunkowe, solidne i gustowne elementy drewniane.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]