Projekty domów góralskich i drewnianych

Na domygoralskie.com/realizacje.html znajdziesz więcej szczegółów o domy góralskie projekty

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była zastępowana przez domy betonowe. Obecnie jednak zaobserwować można to, iż zainteresowanie nimi powoli się zwiększa. Oczywiście nie jest tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo plusów. Najistotniejszym jest z pewnością wygląd – dopasowują się tak do willowej, jak i wiejskiej zabudowy. Ważne jest też to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, gdyż są wznoszone tylko z odnawialnych materiałów. Drewno potrafi też pochłaniać promieniowanie wydzielane przez telewizory i filtrować powietrze, a to sprawia, iż ich mieszkańcy lepiej sypiają oraz dbają o swoje płuca.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najpopularniejszym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna budynki przywodzące na myśl podhalańską zabudowę. Nierzadko wykonywane są z bali, zaś sposób ich zdobienia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy także projekty domów góralskich, które tworzone są we współczesnym stylu. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – na przykład części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić także, jeśli chcemy wybudować je poza górami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać specjalistę?

Pamiętajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, według którego jest wzniesiony. Dlatego decydując się na podobne rozwiązanie, warto sprawdzić wcześniejsze realizacje twórcy i przeczytać, co sądzą o nim poprzedni zamawiający. Ważne jest, aby w jego portfolio znalazło się sporo projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy gwarancję, że nasze zlecenie będzie dobrze zrealizowane i spełni nasze oczekiwania. Przy wyborze dobrze również sprawdzić się, czy projektant współpracuje z firmą, która wybuduje obiekt – w ten sposób wszystko skończy się szybciej.

Lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]