Zalety nowoczesnych pokryć dachowych i gdzie je kupić?

Producent blachodachówek - z aktualną ofertą zapoznasz się na https://www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne i betonowe. Liczne plusy tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one polecaną opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z paru względów. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia przewóz oraz rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ustawienie zabiera przeważnie znacznie więcej godzin. Inną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, także niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez przeszkód dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych obiektów, głównie dlatego, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również większą szczelnością. Ponadto łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku mocnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki wysokiej jakości?

By nabyć pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży wybór blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, działających w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na korozję, powstawanie rys, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (m.in. systemy rynnowe czy okna dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08