Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

meble nowoczesne, meble designerskie

Nasze wnętrza i to jak je urządzamy, może dużo zdradzić o naszej osobowości, poczuciu estetyki oraz o tym, jak pojmujemy komfort. Konsumentów już nie zadowala propozycja wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, w których można kupić standaryzowane meble, wytwarzane w setkach tysięcy egzemplarzy, jednakowe dla odbiorców z Polski, jak i z Europy. Coraz częściej zatem szukamy mebli, które nie tylko będą okazywać naszą niepowtarzalność, ale także będą bardzo ergonomiczne. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Personalizowane meble – kreowane z pasją

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od prawie 10 lat i jej trzonem para projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jednak wyjątkowe meble produkowane przez studio STF to wynik dokładnej pracy pokaźnego zespołu, składającego się z zawodowych konstruktorów, rzemieślników i technologów. Firma Swallow’s Tail z wyjątkową drobiazgowością podchodzi do procedury tworzenia nowych serii mebli, oddając każdemu ze stadiów – od początkowego szkicu, przez model konstrukcji, aż po dobór najlepszego gatunku drewna – maksimum uwagi. To skrajne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego projektu sprawia, iż meble studia STF charakteryzują się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie zaskakuje zatem, że produkty tej marki zdobyły sporo wyróżnień z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (m.in. we Frankfurcie, w Paryżu czy w Łodzi).

Gdzie kupić nowoczesne meble studia Swallow’s Tail Furniture?

Wszystkie produkty Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można kupić bezpośrednio na stronie www marki. Prócz funkcjonalnych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli rzemieślniczych ma w swojej ofercie też krzesła, komody oraz ławki, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy luster oraz tealighty). Co ważne, płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na wygodne raty. Nowoczesne meble studia STF można zamówić również w salonach meblowych w Europie (m.in. we Francji bądź w Niemczech) oraz na terenie całej Polski (np. w w Katowicach, w Poznaniu czy we Wrocławiu).

Lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]