Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Szukasz informacji o automatycznej obsłudze należności? Dobrze trafiłeś!

Prowadzący własne firmy wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Zastanawiasz się czy robot Flobo to przydatna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych czy niepublicznych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się także hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]