Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Dowiedz się więcej o usługach świadczonych przez biuro projektów Kraków na http://tinyurl.com/y5c2pvs2

Biuro projektów świadczy szerokie spektrum usług – realizuje marzenia osób, które pragną zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domku, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może wykonać kompleksowy projekt budynku, a potem aktywnie pilnować zaawansowanie robót, zaplanować renowację domu bądź zaproponować aranżację już wybudowanych mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Interesują Cię nieszablonowe, oryginalne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Wykonane realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może także zaplanować obszerne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]