Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Zamów catering dla firm w Krakowie.

Sympozjum, warsztaty bądź ważne rozmowy biznesowe – każda większa firma z pewnością kiedyś stanie przed problemem przygotowania takiego eventu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego gości. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering dla firm – zagwarantuj uczestnikom szkolenia przekąski i napoje

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 7-8 godzin, nierzadko nawet przez parę dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy program prelekcji, między którymi zaplanowane są na ogół dwie-trzy krótkie przerwy, w czasie których nie da się zjeść dużego obiadu w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie odzieży czy rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Dlaczego warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest niezwykle potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to też szansa rozmowy z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźniejszej atmosferze problemów roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który widuje się na stołówkach biurowców, w żadnym razie nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, jedząc przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie gości.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]