Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering na imprezy.

Sezon letni obfituje w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w różnych miejscach kraju organizowane są benefisy, gale bądź konferencje. Takie eventy wymagają należytej oprawy, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i apetyczny catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – istotna jest całość oprawy

Zarezerwowałeś salę na event lub wybrałeś już lokalizację, gdzie wyprawisz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do smacznych przekąsek, gorących dań oraz trunków. Weź pod uwagę, że na czas prestiżowych wydarzeń nie można postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i liczyć na to, że goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu jest istotna – odpowiednie ustawienie stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy bez wątpienia będą również zadowoleni, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach, a potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy.

Porady odnośnie menu i nie tylko – atuty cateringu na imprezy

Zaletą zamówienia oferty cateringu imprezowego jest z pewnością to, że wynajęty zespół nie tylko przyszykuje rewelacyjne dania, ale też gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy zostaną przywiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, o ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uświetnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, żeby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, które dania, napoje i zakąski najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]