Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Na palacradziwillow.pl poznasz pełną ofertę lokalu na 18 urodziny w Krakowie.

Nierzadko w przypadku niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie organizujemy imprez z rodziną oraz przyjaciółmi, nie uznając, iż jest to potrzebne. Jednak zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których właściwe obchodzenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest niewątpliwie wejście w dorosłość, a więc tzw. “osiemnastka”.

Zorganizować obiad w domu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach, nabywać i pić alkohol, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych czy założyć firmę. Jednak zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najważniejsza jest możliwość zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją jest w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się wiele różnić od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć paru znajomych decyduje się urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale przy tym pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni smakowite przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące miesiące można rozłożyć w nim spory namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

O co jeszcze powinieneś zadbać organizując osiemnaste urodziny?

Nie ukrywajmy impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Radzimy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a takich może nie brakować wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wygląd sali również jest ogromnie ważny, aby goście kompletnie wczuli się w atmosferę imprezy. Polecamy więc postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, a także dobrze rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdzi się menu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze kartę dań nie tylko do charakteru zabawy, ale również do preferencji oraz zasobności portfela klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]