Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić projektowanie wnętrz Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź http://bit.ly/2MDseSJ

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]