Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Więcej o ofercie parkingu Kraków Balice na pandaparking.pl

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]