Odkryj swój potencjał zawodowy dzięki coachingowi kariery

Korzystna oferta coachingu kariery

Specjalistyczne doradztwo zawodowe pomoże ujawnić Twoje mocne strony oraz zagospodarować skryty potencjał. Komu pomoże coaching kariery? Czemu opłaca się rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Jak pomoże Ci odpowiedni coaching kariery?

Coaching kariery zrealizowany z kompetentnym doradcą zawodowym służy nie tylko osobom, które ledwo co rozpoczęły swoją karierę, ale również doświadczonym pracobiorcom, którzy obawiają się zmian na rynku, przygotować się do przejścia do nowej pracy czy też pragną przebrnąć przez reorganizację w spółce. Doświadczony doradca zawodowy wspiera na wielu płaszczyznach – uczy jak przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej i z sukcesem przejść proces rekrutacji oraz jak rozwijać tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, które są niezbędne w pracy. Doradca zawodowy zajmuje się także wsparciem w właściwym opracowaniu dokumentów, na przykład portfolio projektów, listu motywacyjnego bądź Curriculum Vitae, tak, aby przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a tym samym zwiększyły szansę na to, iż kandydat zostanie zaproszony na na dalsze etapy rekrutacji. Nie bez wpływu jest też pomoc coacha kariery w zakresie autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, na który zwracają uwagę specjaliści działów osobowych.

Komu rekomenduje się skorzystanie z coachingu kariery?

Chcesz kierować ścieżką swojej kariery zawodowej tak, by wreszcie odnieść uznanie na rynku pracy? A może zastanawiasz się czy zmienić branżę, ale nie masz pewności, jaka praca przyniesie Ci spełnienie i jednocześnie wysokie dochody? Coaching kariery spowoduje, że zidentyfikujesz swoje słabe oraz silne strony, zaczniesz używać czające się w Tobie możliwości i odnosić sukcesy zawodowe. Biegły coach kariery wspomoże też kierowników wysokiego stopnia tudzież innych doświadczonych specjalistów poszukującym ukierunkowanego doradztwa. Przed pierwszym spotkaniem dochodzi do zdefiniowania potrzeb doradczych – to wtedy uzgadnia się, czego oczekuje uczestnik, pomocy w jakim zakresie potrzebuje i jaka liczba sesji z coachem kariery pozwoli uzyskać przewidziany cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]