Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

organizacja imprez firmowych

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne czy grille dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie ukształtowanie głębokich więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by świętować zdobyte nagrody, jak również rozmaite bankiety dla wspólników biznesowych, sympozja i kursy. Takie imprezy wymagają odpowiedniego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Jak wybrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie mamy w budynku firmy dużych wnętrz, w których uda się wyprawić event, warto rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do rangi organizowanego wydarzenia. Ważne gale dla kontrahentów marki, w trakcie których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Powinno się w takich sytuacjach zaplanować event w wyjątkowym miejscu, które dodatkowo uwydatni doniosłość uroczystości. A jeśli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba wybrać lokal, zlokalizowany nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering kompetentnej firmie

W toku planowania imprezy firmowej nie można zignorować tak istotnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację smakowitych dań dla uczestników, ale także doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W czasie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zapewnienie zaproszonym najlepszej obsługi. Powinno się zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i znakomicie wyglądające dania, a także kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w zgrabny sposób.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]