Profesjonalna opieka nad grobem

Pragniesz poznać więcej informacji o opiece nad grobami Kraków? Wejdź na www.pong-malopolska.pl

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, które trzeba zapłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są także od rozmiarów grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]