Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Przyjęcie weselne - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych i ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę bardzo istotnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych gości, by mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, aby mieli salę taneczną. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli dekoracja sali, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i ułożenie menu. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny dla narzeczonych z okolic Krakowa

Narzeczeni z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ok. 130 osób. Wesele można zorganizować także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu aż 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż jakieś pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]