Sprzątanie grobów

Zamów sprzątanie grobów Kraków

Chyba żaden z nas nie chciałby, żeby nagrobki jego krewnych były zaniedbane. Tymczasem jednak, nie zawsze mamy wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, odwiedzając nagrobki jedynie przed związanymi z bliskimi rocznicami. obecnie jednak nie musimy wcale skazywać ich na zapomnienie – wystarczy jedynie zlecić ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym osobie. Jak znaleźć podobne oferty? Co dzięki nim zyskamy i ile będą kosztować?

Czyszczenie grobów – jak znaleźć?

Ogłoszenia przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów łatwo wyszukamy w sieci – wystarczy wpisać odpowiednie frazy w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa te często promują się również w okolicy cmentarzy – kiedy uważnie sprawdzimy tablice z anonsami, z pewnością natrafimy na odpowiednią w danym przypadku osobę.

Czyszczenie grobów oraz pozostałe usługi

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych usług oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się nagrobkami zmarłych najbliższych. Decydując się na wybór ich pomocy, możemy liczyć również na renowację nagrobka, zbudowanie siedzenia przy grobie, palenie zniczy oraz sadzenie kwiatów. Możliwe jest zamówienie pojedynczego zlecenia albo skorzystanie z współpracy abonamentowej.

Czyszczenie grobów – ile zapłacimy?

Na pytanie o cenę podobnych zleceń ciężko byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ stawki nierzadko bardzo różnią się w poszczególnych miastach. W większości krajowych metropolii za czyszczenie grobów zapłacimy za każdym razem około trzydziestu złotych. Dwunastomiesięczna współpraca stała wyniesie nas natomiast około 400 zł za jeden grób.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]