Sprzątanie strychów i piwnic – co oferują profesjonalne firmy?

Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - usługa dla Ciebie

W dużej części domów obecne są strych oraz piwnica. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wynosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co w sytuacji, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wtedy można zdecydować się na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic i strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z przeróżnych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy nieprzydatne już fotele, kanapy, szafy bądź meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest niemałym wyzwaniem. Należy pamiętać, że najczęściej na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko dwa razy w ciągu roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze wykonują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów oraz piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]