WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie opieki nad stroną www? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki i łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego w tej chwili do tworzenia sklepów internetowych oraz wielopłaszczyznowych stron. Niemniej jednak ten CMS może być przyczyną problematycznych sytuacji, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji najnowszych edycji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony jest z pewnością aktualizowanie jej do aktualnej wersji WordPressa. Raz za razem jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zaniedbują cykliczną instalację nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na cyberataki czy infekcję przez wirusy. W dodatku, mimo że WordPress jest dość łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niechcianymi problemami z właściwym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Tym samym konieczne jest, by działanie to przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, zaleca się polecić aktualizowanie WordPressa specjaliście.

Opieka nad stroną internetową – usługa dla firm oraz blogerów

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa kierowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno małych jak i dużych firm, którzy troszczą się o skuteczne oraz ciągłe funkcjonowanie ich strony oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest również freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji WordPressa i likwidowanie następstw zawirusowania. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]