Wybierz transfer na lotnisko i nie martw się transportem

Po męczącym locie w końcu docieramy. Jest już ciemno, a przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Kurs autobusem także nie będzie trafionym pomysłem. Po pierwsze, nie kursują teraz tak często, po drugie – wieziemy cenne walizki. Chcąc tego się ustrzec, podróż biznesową powinniśmy zaplanować zawczasu, a także zarezerwować transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, że obecnie nie będzie to trudne. W miejscowościach z głównymi lotniskami funkcjonują bowiem przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko oraz do hotelu. Co ważne, ich oferta z pewnością trafi w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czym zatem różni się od zwykłego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę formę?

Czym jest transfer na lotnisko?

Większość klientów na pewno usatysfakcjonuje to, iż przedsiębiorstwa oferujące transfer z lotniska w Krakowie oraz pozostałych większych miastach operują flotą złożoną tylko z luksusowych samochodów – na przykład Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego taxi, pasażerowie mogą zamówić transport swoich partnerów biznesowych – taksówkarz zabierze pasażera z lotniska i dostarczy we wskazane miejsce. Należy również zaznaczyć, że transfer na lotnisko i do hotelu zakłada też dłuższe podróże – pasażerowie mogą zamówić kurs do innego miasta, a nawet regionu.

Transfer na lotnisko – jak dużo zapłacisz?

Ze względu na jego różne atuty oraz oferowane wysokie standardy jazdy zrozumiałe jest, tego typu transfer na lotnisko bywa trochę droższy od tradycyjnej komunikacji. Jeżeli natomiast będziemy pamiętać o tym, iż korzystając z tej formy mamy szansę dotrzeć do oddalonych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się duże. Transport w obrębie Krakowa to wydatek około siedemdziesięciu zł. Natomiast klienci wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi pragną także zwiedzić Małopolskę, mogą odbyć kursów do okolicznych miast – między innymi Wieliczki.