Zabudowy samochodowe na zamówienie od polskiego producenta

Sektor związany z transportem wciąż się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Z tej przyczyny potrzebuje także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – wyłącznie z materiałów najwyższej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego), kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są zawsze materiały wysokiej jakości, dostarczane przez cenionych partnerów. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzy dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers konstruowanie coraz to nowocześniejszych projektów na najwyższym poziomie, co poświadcza m.in. sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych z myślą o transporcie niezwykle trudnych towarów.

Producent przyczep – serwis w zakładzie w Malni i w punktach ASO

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni albo w paru punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje wykonywane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o komfort konsumentów, którzy decydują się na naprawy na własną rękę. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne od ręki, co minimalizuje czas oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co zdecydowanie usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.