Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Sprawdź, kto oferuje catering na wesele w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzty, śluby lub komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a później przygotować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering weselny

Organizowanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości napojów i zakąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, dania będą wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kucharzy i kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w salach.

Catering na wesele – potrawy pasujące do estetyki przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się swoimi normami, zarówno w przedmiocie aktywności dla gości, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, napojów oraz deserów pasujących do charakteru wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu złożyć jadłospis z sugerowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę klienta zgadzają się przygotować indywidualne zestawy dań.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]