Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Parking lotnisko Kraków. Więcej na https://pandaparking.pl

Szybkość, możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki świata i komfort – to kluczowe zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie problem dostania się na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia połączone z przyjazdem na lotnisko swoim autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, zatem w trakcie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, toteż nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Gdy zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach czy rozładowany akumulator.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]