Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Serwis okien - zajrzyj tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]